Find din fagforening

Find din fagforening herunder
De 10 største fagforbund i Danmark (2014)
fagforbundmedlemmerheraf kvinder
3F1264.57171.961
HK1199.726154.478
Fag og Arbejde (FOA)1166.204144.197
Kristelig Fagforening1112.72157.836
Ledernes Hovedorganisation96.50327.741
Dansk Metal183.4543407
Danmarks Lærerforening60.84543.028
Ingeniørforeningen i Danmark54.46116.396
Dansk Sygeplejeråd53.89952.099
BUPL51.92744.138

 

Tak fordi du besøger Flex-job.dk 

Du finde her, landets største udvalg af,  fleksjobber som er ivrig for at hjælpe.

Vi  tilbyder dig, som Arbejdsgiver, kandidater med et bredt udsnit af alle kompetencer. Vi glæder os til dit jobopslag.

Min. 1000 fleksjob er på vej.

Så er du fleksjobber, er det nu du skal oprette dig 🙂

NB. Alle job søges på eget ansvar da vi kun henviser pt.

Verdens Bedste fleksjobber bruger ikke cookies og indsamler derfor heller ikke data om dig. Mere information

Verdens Bedste fleksjobber bruger ikke cookies og indsamler derfor heller ikke data om dig. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept. Når du opretter dig her på siden accepterer du samtidig at flex-job.dk indsamler dit navn og email ved oprettelse. Disse 2 oplysninger er ikke en del af følsomme persondata men dog persondata og derfor også omfattet af GDPR - General Data Protection Regulation. De indsamlede data vil aldrig blive videregivet til anden part. Du vil til en hver tid kunne bede om udtræk af de oplysninger vi har om dig. Ved oprettelse af CV anbefaler vi at du indtaster så få oplysninger om dig selv som mulig og aldrig CPR nr.

Luk